Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Integracja pracowników na wigilii

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/11/04

W miejscu pracy spędzamy większość czasu w tygodniu. Chodzimy tam, aby zarobić pieniądze, a nie dla rozrywki, jednak gdy robimy to co lubimy, nasza praca jest o wiele bardziej wydajna. Służy to także niewątpliwie naszemu zdrowiu psychicznemu. Wypalenie zawodowe czy przemęczenie, raczej nie spotka osoby, która z przyjemnością i z pasją wykonuje czynności, które związane są z jej pracą. Równie ważne, aby nam się dobrze pracowało, są kontakty z współpracownikami. Dyrektorzy i prezesi doskonale zdają sobie sprawę jak istotny jest to czynnik, dlatego właśnie w wielu...

Powiązane słowa kluczowe:

Integracja pracowników na wigilii