Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Środki zmiękczające pcw w przemyśle.

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2016/02/22

Zapewne zastanawiacie się jakich środków używa producent pcw. Są to produkty takie jak plastyfikatory oraz ftalany. Ftalany są to sole i estry kwasu ftalowego. Są one między innymi używane w produkcji żywic ftalanowo-glicerynowych. Stanowią one bazę dla lakierów i farb ftalowych, klejów takich jak syntetyczna guma arabska oraz niektórych laminatów. Używane są również jako plastyfikatory. Ponieważ ftalany stosujemy powszechnie w produktach codziennego użytku, pojawiły się zatem obawy o ich wpływ na nasze zdrowie. Niektóre z ftalanów najprawdopodobniej zwiększają...

Powiązane słowa kluczowe: biznes, finanse, pieniądz, przemysł, tworzywa

Środki zmiękczające pcw w przemyśle.