Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Mata podłogowa - wynająć czy kupić?

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/05/16

Nowoczesność posiada wiele pozytywnych aspektów, z którymi nie mieli szansy mieć do czynienia nasi przodkowie.Z całą pewnością nie wyobrażali oni sobie nawet, jak wiele może zmienić dobra mata wejściowa. Rzecz jasna - jej podstawową funkcją jest umiejętność wyłapywania brudu. Na te słowa ucieszy się każda szanująca swój dom gospodyni. Czas, który spędza z odkurzaczem w dłoni w dużej mierze zostanie zaoszczędzony.gdzie wynająć maty wejściowe w Poznaniu? Odpowiedź, ta solidna i rzetelna, powinna rozwiać nasze wątpliwości co do tego rodzaju...

Powiązane słowa kluczowe: finanse, ekonomia, przedsiębiorstwa

Mata podłogowa - wynająć czy kupić?