Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Odszkodowanie za poniesione szkody- jak się o nie

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2018/02/01

W ostatnim czasie stałeś się uczestnikiem nieszczęśliwego zdarzenia drogowego, na skutek którego poniosłeś wyraźne straty? Mimo faktu posiadania aktualnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, a nawet dodatkowo wykupionej polisy majątkowej AC, pozyskana od towarzystwa ubezpieczeniowego propozycja rekompensaty nie jest wystarczająca na pokrycie wszystkich szkód? Przeczytaj nasz wirtualny poradnik na stronie szkodaszkody.pl , za pośrednictwem którego przedstawimy Ci, jak ważne jest podejmowanie walki o zaniżone odszkodowanie. Niestety bardzo często niekorzystną z perspektywy...

Powiązane słowa kluczowe: finanse, ekonomia, szkoda, odszkodowanie

Odszkodowanie za poniesione szkody- jak się o nie