Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Odszkodowanie za poniesione szkody- jak się o nie

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2018/02/01

W ostatnim czasie stałeś się uczestnikiem nieszczęśliwego zdarzenia drogowego, na skutek którego poniosłeś wyraźne straty? Mimo faktu posiadania aktualnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, a nawet dodatkowo wykupionej polisy majątkowej AC, pozyskana od towarzystwa ubezpieczeniowego propozycja rekompensaty nie jest wystarczająca na pokrycie wszystkich szkód? Przeczytaj nasz wirtualny poradnik na stronie, za pośrednictwem którego przedstawimy Ci, jak ważne jest podejmowanie walki o zaniżone odszkodowanie. Niestety bardzo często niekorzystną z perspektywy poszkodowanych...

Powiązane słowa kluczowe: finanse, ekonomia, szkoda, odszkodowanie

Odszkodowanie za poniesione szkody- jak się o nie