Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/04/17

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty. Jeżeli potrzebują państwo tłumaczeń specjalistycznych, to gwarantujemy świetną jakość wykonania, dobrą cenę oraz dyskrecję. Techniczne tłumaczenia wymagają znajomości języka oraz odpowiednich uprawnień. My te uprawnienia posiadamy, a dodatkowo cechujemy się dokładnością i dbałością o najmniejsze szczegóły tłumaczonego tekstu. Często zdarza się, że specjalistyczne tłumaczenie musi być potwierdzone przez tłumacza przysięgłego, więc zapewniamy państwu wszystkie najważniejsze wymogi....

Powiązane słowa kluczowe: poznańskie biuro tłumaczeń, techniczne tłumaczenia, specjalistyczne tłumaczenie

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza