Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Szkolenia BHP on- line

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2018/05/30

Szkolenia BHP On-line dają uczestnikom całkowitą swobodę – nie są oni zobowiązani konkretną godziną rozpoczęcia spotkania. Nie muszą również przeznaczać na taką edukację kilku godzin – dzięki przystępnej formie mogą we własnym zakresie zadecydować o przerwach w szkoleniu, rozłożeniu cyklu na kilka etapów etc. Szkolenie BHP on-line to całkowita swoboda – brak konieczności sprowadzania do siedziby firmy instruktora, jak również wynajmowania specjalnej sali audytoryjnej. Szkolenie BHP online jest na tykle elastycznym programem kształcenia, aby móc być...

Powiązane słowa kluczowe: szkolenia bhp online, jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp

Szkolenia BHP on- line