Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/08/08

(...) Obecnie mnóstwo przedsiębiorstw opiera się na działalności internetowej. W tej branży istotny jest stały dostęp do internetu oraz oczywiście ogromnej internetowej bazy informacji. W przypadku awarii prądu nie możemy przecież przerwać naszej działalności i pozwolić na to, aby nasze prywatne serwery przestały działać, gdyż może to się w niektórych branżach wiązać z poniesieniem ogromnych strat (...)

Powiązane słowa kluczowe: agregaty, prąd, stacjonarne, zasilanie

Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa