Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Wizualizacja danych

Opublikowany przez Janina Guzik | 2018/07/11

(...) Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł nam tysiące nowych firm, małych przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych. Nie ma co się dziwić, bo prowadzenie własnej działalności ma wiele zalet. Jednak skoro jest to takie cudowne, to dlaczego tyle firm ogłasza bankructwo, albo po prostu znika z rynku tak, jakby nigdy wcześniej (...)

Powiązane słowa kluczowe: analiza, biznes, dane, ekonomia, finanse

Wizualizacja danych