Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Sprzęt biurowy wspomaga pracę

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/05/10

(...) Jaki sprzęt biurowy wspomaga pracę? Komputery, drukarki, kserokopiarki. Te urządzenia przynoszą wiele korzyści i pozwalają korzystać z uroków nowoczesnej techniki. Materiały eksploatacyjne są potrzebne w biurach oraz w mieszkaniach i domach indywidualnych użytkowników - z reguły wybiera się sprawdzone marki, jak np. Black Point, HP, Canon itp. Tonery do drukarek dostępne na stronie https://www.amidruk.pl , tusze do drukarek, drukarki laserowe oraz (...)

Powiązane słowa kluczowe: biuro, biznes, druk, firma, materiały eksploatacyjne

Sprzęt biurowy wspomaga pracę

Firma sprzątająca Higienika Lublin

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2016/07/18

(...) Firma sprzątająca z Lublina oferuje bardzo szeroki zakres usług. Pomagamy w utrzymaniu czystości zarówno prywatnym osobom, jak i firmą. Dlaczego masz tracić czas, na których rzeczy nie lubisz? Mycie okien czy gruntowne pranie (...)

Powiązane słowa kluczowe: biuro, czystość, ekonomia, firma, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzątanie

Firma sprzątająca Higienika Lublin

Biuro rachunkowe w nowych realiach gospodarczych

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2014/06/19

(...) W gospodarce rynkowej, po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, czyli po 1989 roku biura rachunkowe pojawiły się w dużej ilości. Coraz więcej osób postanowiło założyć taką właśnie działalność. Bez niej nie istniałaby gospodarka rynkowa. Biuro rachunkowe, biuro księgowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe – takie słowa pojawiają się w każdej gazecie w rubryce ogłoszenia drobne.Księgowość, rachunkowość, obsługa księgowa firm, obsługa rachunkowa firm – te działania to codzienność tysięcy małych biur oraz dużych firm obsługi finansowej. Warszawa jest rynkiem idealnym dla (...)

Powiązane słowa kluczowe: biuro, biznes, finanse, podatki

Biuro rachunkowe w nowych realiach gospodarczych