Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Roboty hydrotechniczne i drogowe

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2011/06/13

(...) Przedsiębiorstwem, które realizuje prace z obszaru usług hydrotechnicznych i wodnych w centralnej jak również północnej Polsce jest firma Robert Śliwiński Usługi Hydrotechniczne. Przedsiębiorstwo to trudni się wykonawstwem jak również projektowaniem w obszarze budownictwa wodnego, w tym w szczególności interesują nas prace a także remonty następujących elementów: - przystanie dla łodzi wraz z wyposażeniem, - (...)

Powiązane słowa kluczowe: budowlanka, budownictwo, usługi budowlane

Roboty hydrotechniczne i drogowe