Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Gdzie kupić artykuły bhp? (Poznań)

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/04/24

(...) oszczędzać. Pracuj bezpiecznie w odzieży ochronnej. Poznaj całą gamę artykułów bhp, jaką oferuje sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu. Dbaj o swoje zdrowie podczas remontu. Sprawdź firmy oferujące wynajem mat wejściowych, a także te, gdzie można kupić artykuły bhp Zaopatrz się w odzież roboczą, obuwie ochronne, kaski ochronne czy rękawice. Nie (...)

Powiązane słowa kluczowe: , budownictwo, dom, praca, remonty

Gdzie kupić artykuły bhp? (Poznań)