Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Nadzór inwestorski nad projektem budowlanym

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/12/20

(...) daną inwestycją, który jest ustanawiany przez nas jako inwestora lub na nas jako inwestora lub też przez organ wydający pozwolenie na rozpoczęcie inwestycji z zakresu budownictwa mieszkalnego lub użytkowego. W Polsce to Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa określa, w którym inwestycjach musi być zastosowany nadzór inwestorski, a w których jest opcjonalny lecz na budowie musi pojawić się inspektor nadzoru budowlanego. Ponadto nadzór inwestorski musi być stosowany w wypadku, gdy projekt budynku jest bardzo skomplikowany lub sama budowa może naruszyć istniejący w danym regionie ekosystem.Czym (...)

Powiązane słowa kluczowe: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Nadzór inwestorski nad projektem budowlanym

Gdzie kupić artykuły bhp? (Poznań)

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/04/24

(...) oszczędzać. Pracuj bezpiecznie w odzieży ochronnej. Poznaj całą gamę artykułów bhp, jaką oferuje sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu. Dbaj o swoje zdrowie podczas remontu. Sprawdź firmy oferujące wynajem mat wejściowych, a także te, gdzie można kupić artykuły bhp Zaopatrz się w odzież roboczą, obuwie ochronne, kaski ochronne czy rękawice. Nie (...)

Powiązane słowa kluczowe: , budownictwo, dom, praca, remonty

Gdzie kupić artykuły bhp? (Poznań)

Roboty hydrotechniczne i drogowe

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2011/06/13

(...) ubezpieczenia skarpowe jak również nabrzeża pionowe - kosze gabionowe, narzuty kamienne, materace gabionowe, materace hydrotechniczne, materace faszynowe, - kosze gabionowe, - budowle regulacyjne, - zabezpieczenia przyczółków mostowych i filarów, - kanały żeglugowe oraz porty, - obwałowania przeciwpowodziowe, - pomosty stałe oraz pływające, - inne elementy z zakresu budownictwa wodnego. Firma Usługi Hydrotechniczne Robert (...)

Powiązane słowa kluczowe: budowlanka, budownictwo, usługi budowlane

Roboty hydrotechniczne i drogowe