Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Czyszczenie filtrów

Opublikowany przez Janina Guzik | 2018/08/03

(...) Czyszczenie filtrów dpf to usługa, którą wykona każdy dobry warsztat samochodowy. Nawiasem mówiąc, na wypalanie filtra cząstek stałych decyduje się gros osób, które jeżdżą samochodami z silnikiem diesla. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ filtr dpf po pewnym czasie po prostu zużywa się, podobnie jak każda inna rzecz w każdym pojeździe, i trzeba go wymienić. Ale warto w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że jest to dość kosztowny interes. Wiele osób przekonało się o tym na własnej skórze. (...)

Powiązane słowa kluczowe: czyszcenie filtrów dpf, warsztat samochodowy, wypalanie filtra cząstek stałych

Czyszczenie filtrów