Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Wizualizacja danych

Opublikowany przez Janina Guzik | 2018/07/11

(...) zabrać do gromadzenia wiedzy, czujesz się zagubiony i tracisz nadzieję, czy uda Ci się w ogóle przetrwać na rynku. I zupełnie mnie to nie dziwi. Na szczęście jest coś, co może Ci pomóc w tej trudnej sytuacji. Mam tutaj na myśli szkolenia z Tableau. Wystarczy, że pójdziesz na jedno spotkanie, a eksperci w dziedzinie biznesu (...)

Powiązane słowa kluczowe: analiza, biznes, dane, ekonomia, finanse

Wizualizacja danych