Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Eventy w polityce personalnej firm

Opublikowany przez Janina Guzik | 2014/06/06

(...) funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pierwszym skutkiem, który należy tu wymienić jest pogłębienie integracji i poczucia wspólnoty członków zespołu. Integracja jest niezwykle istotna z punktu widzenia psychologicznych potrzeb człowieka. Poczucie wspólnoty daje pozytywne rezultaty w postaci efektywniejszej pracy.Bardzo ważnym z punktu widzenia motywacji pracownika skutkiem powyższych wyjazdów dla firm jest potencjalna nagroda, którą mogą one (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, ekonomia, eventy firmowe, imprezy firmowe, przedsiębiorstwa

Eventy w polityce personalnej firm