Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Sprzęt biurowy wspomaga pracę

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/05/10

(...) tylko ulegnie awarii. Drukarki są urządzeniami, do których wkłada się tonery. Tonery oryginalne kosztują od 100 złotych wzwyż, a tonery używane to koszt około 50 złotych, czyli znacznie mniejszy. Jednak oryginalne tonery mają większą wydajność, wyższą trwałość oraz lepszą jakość. Oszczędność zatem może być pozorna, a zakup oryginalnego tonera będzie znacznie bardziej opłacalna.Podsumowując, każdy toner powinien być kupowany (...)

Powiązane słowa kluczowe: biuro, biznes, druk, firma, materiały eksploatacyjne

Sprzęt biurowy wspomaga pracę

Imprezy integracyjne dla firm

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/10/10

(...) zacieśnić więzy między kierownictwem i pracownikami. Odnotowano, że przyjazne relacje w firmie zwiększają efektywność pracy, motywację oraz skuteczność. Imprezy integracyjne dla firm to skuteczny sposób na zbudowanie świetnych relacji pomiędzy pracownikami. Eventy firmowe, takie jak np. pikniki, imprezy plenerowe, imprezy tematyczne, wyjazdy integracyjne i wiele innych. Na rynku (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, firma, imprezy, integracja, relacje

Imprezy integracyjne dla firm

Optymalizacja podatkowa dla małych firm

Opublikowany przez Janina Guzik | 2017/08/28

(...) firmy. Powinien on zdawać sobie sprawę z kilku szczególnych kwestii. Przede wszystkim ważna jest świadomość, że wybór sposobu opodatkowania znacząco wpływa na funkcjonowanie firmy w całym okresie jej działalności. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest również założenie spółki offshore. Jest to podmiot prawa prywatnego, który podlega regulacjom podatkowym innego porządku prawnego. Siedziba firmy musi być (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, firma, optymalizacja, podatki

Optymalizacja podatkowa dla małych firm

Firma sprzątająca Higienika Lublin

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2016/07/18

(...) szkół.Pomagamy pensjonatom w utrzymaniu czystości domków letniskowych czy kwater. Dzięki naszej firmie przygotowanie się do sezonu wakacyjnego jest dużo prostsze i szybsze. Nie boimy się sprzątania dużych powierzchni. Nasi (...)

Powiązane słowa kluczowe: biuro, czystość, ekonomia, firma, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzątanie

Firma sprzątająca Higienika Lublin