Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, firma, biuro, sprzątanie, czystość

Firma sprzątająca Higienika Lublin
Firma sprzątająca z Lublina oferuje bardzo szeroki zakres usług.

Pomagamy w utrzymaniu czystości zarówno prywatnym osobom, jak i firmą. Dlaczego masz tracić czas, na których rzeczy nie lubisz? Mycie okien czy gruntowne pranie dywanów zostaw specjalistom i wolny czas spędź u kosmetyczki. Prowadzimy również kompleksowe sprzątanie samochodów i innych pojazdów. Wyczyścimy przyczepę kempingową, abyś mógł w pełni cieszyć się z wyjazdu na wakacje. Dbamy również o porządek w bankach, hotelach, szkołach, urzędach czy szpitalach. Dzięki nam błyszczą sale i hale małych i dużych przedsiębiorstwach. Powadzimy serwis utrzymania czystości taki jak sprzątanie biur czy szkół.
Pomagamy pensjonatom w utrzymaniu czystości domków letniskowych czy kwater. Dzięki naszej firmie przygotowanie się do sezonu wakacyjnego jest dużo prostsze i szybsze. Nie boimy się sprzątania dużych powierzchni. Nasi pracownicy traktują swoja prace bardzo poważnie i do wykonywanych czynności podchodzą bardzo rzeczowo i sumiennie. To specjaliści, którzy działają szybko i bardzo dokładnie. Środki czystości, których używamy to specjalistyczne detergenty najlepszej jakości.
Oprócz usług związanych z utrzymaniem porządku firma dostarcza artykuły higieniczne i środki do dezynfekcji. Specjalistyczne środki czyszczące działają dłużej i lepiej. Zakup profesjonalnego detergentu do użytku codziennego się opłaca. Naszym klientom proponujemy środki higieniczne w postaci ręczników papierowych czy dużych rolek papieru toaletowego. Takie artykuły mają szczególny popyt w biurowcach, centrach handlowych czy hotelach.

Zobacz to na zdjęciach:


ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa
firma
biuro
sprzątanie
czystość

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...