Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


dom, budownictwo, remonty, praca,

Gdzie kupić artykuły bhp? (Poznań)
Planujesz remont mieszkania lub budowę domu? Potrzebujesz artykułów bhp? Na pewno przydadzą Ci się środki ochrony osobistej jak buty ochronne czy odzież robocza.

Dowiedz się gdzie kupić artykuły bhp - Poznań. Odwiedź sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu i kup wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu, w najlepszej cenie.

Na zdrowiu nie można oszczędzać. Pracuj bezpiecznie w odzieży ochronnej. Poznaj całą gamę artykułów bhp, jaką oferuje sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu. 

Dbaj o swoje zdrowie podczas remontu. Sprawdź firmy oferujące wynajem mat wejściowych, a także te, gdzie można kupić artykuły bhp Zaopatrz się w odzież roboczą, obuwie ochronne, kaski ochronne czy rękawice. Nie zapomnij o ochronie oczu, słuchu czy dróg oddechowych. Na budowie łatwo o kontuzję lub poważny uraz. Chroń się przed hałasem, dzięki słuchawkom ochronnym. Unikaj oparzenia i kontaktu ze źródłem ognia. Noś odpowiednią odzież roboczą bhp, która uchroni Cię przed uszkodzeniem skóry, poparzeniem czy otarciem. 
Wynajem mat w bhp-bejma: http://bhp-bejma.pl/pl/katalog/wynajem-mat-wejsciowych

Podczas remontu czy budowy trzeba pamiętać o odzieży ochronnej i innych środkach ostrożności. Sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu oferuje całą gamę artykułów bhp. Odwiedź go i pracuj już bezpiecznie, nie martwiąc się o swoje zdrowie. Wyposaż się w środki ochrony osobistej. Buty ochronne uchronią przed ciężkimi elementami, które mogą spaść na stopę. Maska ochronna jest najlepszym zabezpieczeniem dróg oddechowych przed groźnymi dla zdrowia pyłami, które pojawiają się podczas cięcia czy burzenia ścian. Podstawowym elementem ochrony osobistej jest kask. Należy pamiętać również o rękawicach roboczych, które ochronią ręce przed uszkodzeniem lub poparzeniem.

Zobacz to na zdjęciach:


dom
budownictwo
remonty
praca

Uber eliminuje z rynku taksówkarzy - sklepy wyciągają wnioski

Sklepy wyciągają wnioski z tego, jak Uber eliminuje z rynku taksówkarzy. Wkrótce wprowadzą dostawy społeczne....