Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Rola identyfikatorów

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/12/27

(...) Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że identyfikatory metalowe spełniają istotną funkcję w każdej placówce, gdzie zatrudniane są osoby. Przede wszystkim informują o tym, z kim klient, albo pracownik dużej firmy ma do czynienia. Jeżeli widzimy, ze na plakietce napisane jest prezes, to z pewnością będziemy do niego zwracać się z ogromnym szacunkiem. Również niektóre sprawy wymagają tego, aby udać się do kierownika, albo prezesa firmy. Identyfikatory takie pozwolą nam zlokalizować bez problemu taką osobę. Często również w firmach można zauważyć identyfikator, na którym napisane jest coś w stylu "uczę się". To również odgrywa bardzo ważną funkcję. Jeżeli podchodzi klient do kasy, albo do biura i widzi, że ktoś dopiero co zaczął pracę, to jest mu w stanie wybaczyć wiele błędów. Zwyczajnie klienci (...)

Powiązane słowa kluczowe: identyfikatory metalowe, producent identyfikatorów

Rola identyfikatorów