Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Imprezy mikołajkowe i eventy dla dzieci

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/02/06

(...) przeróżnej tematyce. Dla dziecka, które uwielbia być w ruchu polecane są zabawy w postaci zawodów sportowych. Profesjonalne firmy decydują się również na skorzystanie z nowoczesnych technologii. Bardziej troskliwi rodzice mogą również zdecydować się na organizację imprezy (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, dzieci, imprezy, mikołajki, polityka, różne

Imprezy mikołajkowe i eventy dla dzieci

Imprezy integracyjne dla firm

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/10/10

(...) funkcjonuje wiele przedsiębiorstw zajmujących się organizacją profesjonalnych wydarzeń integracyjnych dla firm. Zapewniają one nie tylko kompleksową obsługę, ale również pełną fachowość oraz mnóstwo atrakcji. Wybór scenerii zależy wyłącznie od Ciebie. Specjaliście dostosują ofertą do Twoich wymagań. Zobacz stronę www z informacjami o imprezach tego typuDostępne rozrywki (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, firma, imprezy, integracja, relacje

Imprezy integracyjne dla firm