Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Eventy w polityce personalnej firm

Opublikowany przez Janina Guzik | 2014/06/06

(...) stanowić. Nagroda ta może mieć przede wszystkim formę wycieczki organizowanej przez firmę dla najlepszych pracowników wraz z ich rodzinami. W innym wymiarze nagrodą tą może być po prostu spotkanie w lokalu, gdzie pracownicy firmy świętować będą odniesienie konkretnego sukcesu, jak realizacja założonych celów biznesowych, podpisanie nowego kontraktu, zamknięcie projektu, itp. Członkowie zespołu, którzy przyłożyli się do (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, ekonomia, eventy firmowe, imprezy firmowe, przedsiębiorstwa

Eventy w polityce personalnej firm