Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Wypoczęty pracownik, to wydajny pracownik

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2020/02/06

(...) Czy pamiętasz ten dzień, kiedy po raz pierwszy poszedłeś do pracy? Teraz zapewne minęło już sporo czasu od tego wydarzenia. Może kierujesz dobrze prosperującym przedsiębiorstwem w stolicy? Skoro udało Ci się zajść tak daleko, na pewno wiesz, że aby pracownicy wydajnie pracowali, muszą mieć także czas na wypoczynek i rozrywkę. Zarządzając grupą osób, bardzo ważne jest, aby dbać o dobre stosunki koleżeński między pracownikami. Imprezy firmowe w Warszawie mogą być świetną okazją do (...)

Powiązane słowa kluczowe: imprezy firmowe w Warszawie, organizacja imprez firmowych przez firmę [nazwa] z Warszawy, w lecie możliwa jest organizacja pikników firmowych

Wypoczęty pracownik, to wydajny pracownik