Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


relacje, imprezy, integracja, firma, biznes

Imprezy integracyjne dla firm
Nie od dziś wiadomo, że zgrany i współpracujący zespół to połowa sukcesu.

Za skuteczność działań przedsiębiorstwa w dużym stopniu odpowiadają zatrudnieni pracownicy. Nawet najlepsza strategia i misja nie wystarczy, jeśli zespół nie jest skory do zjednoczenia się i połączenia sił. Każdy manager powinien zastanowić się, jak poprawić relacje w pracy. Ważne jest również, aby zacieśnić więzy między kierownictwem i pracownikami. Odnotowano, że przyjazne relacje w firmie zwiększają efektywność pracy, motywację oraz skuteczność.
Imprezy integracyjne dla firm to skuteczny sposób na zbudowanie świetnych relacji pomiędzy pracownikami. Eventy firmowe, takie jak np. pikniki, imprezy plenerowe, imprezy tematyczne, wyjazdy integracyjne i wiele innych. Na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw zajmujących się organizacją profesjonalnych wydarzeń integracyjnych dla firm. Zapewniają one nie tylko kompleksową obsługę, ale również pełną fachowość oraz mnóstwo atrakcji. Wybór scenerii zależy wyłącznie od Ciebie. Specjaliście dostosują ofertą do Twoich wymagań. 
Zobacz stronę www z informacjami o imprezach tego typu
Dostępne rozrywki są bardzo różnorodne, więc znając preferencje swoich pracowników możesz zorganizować im specjalną imprezę integracyjną. Do coraz popularniejszych form eventów pracowniczych zalicza się m.in. paintball, rajd off-road, windsurfing, spływy kajakowe, gry militarne, czy też surwiwal. Jeśli wiesz, że aktywne spędzanie czasu nie zadowoli Twojego zespołu możesz zdecydować się na tradycyjne pikniki, pokazy barmańskie, warsztaty kulinarne lub swojskie biesiady z muzyką. 
Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna zabawa. Fantastyczna i niezapomniana rozrywka przekłada się na zwiększenie produktywności pracy. Twój zespół pracowniczy poczuje się w pełni zjednoczony i zmobilizowany do działania. Imprezy integracyjne stały się wręcz niezbędne w niemal każdym przedsiębiorstwie.


 • BTL Event
  Kompleksowa organizacja eventów i imprez
  Graniczna 41
  62-002 Złotniki k/Poznania
  tel. 61 842 09 54
  e-mail: biuro@btl-event.pl

  http://www.btl-event.com.pl

Zobacz to na zdjęciach:


relacje
imprezy
integracja
firma
biznes

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...