Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


różne, biznes, polityka, imprezy, mikołajki, dzieci

Imprezy mikołajkowe i eventy dla dzieci
Wielu spośród nas z pewnością pamięta swoje urodziny w czasach wczesnego dzieciństwa.

Rodzice niespecjalnie się wysilali. Wystarczył sam tort, trochę przekąsek i chmara gości. Dzieci pozostawiano samym sobie i to one miały sobie same zorganizować zabawę. Dzisiaj jest to zupełnie nie do pomyślenia, a współcześni rodzice przechodzą samych siebie w wymyślaniu przeróżnych gier i zabaw. Co więcej są też tacy, którzy specjalnie na taką okazję decydują się wynająć profesjonalną firmę. Firmy oferują imprezy mikołajkowe dla dzieci o przeróżnej tematyce. Dla dziecka, które uwielbia być w ruchu polecane są zabawy w postaci zawodów sportowych.

Profesjonalne firmy decydują się również na skorzystanie z nowoczesnych technologii. Bardziej troskliwi rodzice mogą również zdecydować się na organizację imprezy mającej charakter edukacyjny. Za całość odpowiadają wyspecjalizowani w tym animatorzy. Jest to niewątpliwe ogromna wygoda dla zabieganych i zapracowanych rodziców. Nie muszą się oni martwić o konieczność przygotowania posiłków, z głowy mają też przygotowanie atrakcji dla maluchów. W jaki sposób skorzystać z usług tego typu firm? Najprościej za pomocą wyszukiwarki internetowej. Wystarczy wpisać hasło organizacja imprez dla dzieci Wrocław by móc wybierać pośród wielu ofert. Przy organizacji imprezy urodzinowej nie zapominajmy oczywiście o samym bohaterze imprezy, czyli dziecku. Najpierw dokładnie poznajmy jego potrzeby, dowiedzmy się jaką imprezę o jakim charakterze chciałby zorganizować. Dopiero wtedy zabierzmy się za wynajem firmy specjalizującej się w organizacji imprez dla dzieci. Wybór tematyki przyjęcia będzie już tylko formalnością.

Zobacz to na zdjęciach:


różne
biznes
polityka
imprezy
mikołajki
dzieci

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...