Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Imprezy integracyjne dla firm

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/10/10

(...) są bardzo różnorodne, więc znając preferencje swoich pracowników możesz zorganizować im specjalną imprezę integracyjną. Do coraz popularniejszych form eventów pracowniczych zalicza się m.in. paintball, rajd off-road, windsurfing, spływy kajakowe, gry militarne, czy też surwiwal. Jeśli wiesz, że aktywne spędzanie czasu nie zadowoli Twojego zespołu możesz zdecydować się na (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, firma, imprezy, integracja, relacje

Imprezy integracyjne dla firm