Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Imprezy integracyjne dla firm

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2017/10/10

(...) są bardzo różnorodne, więc znając preferencje swoich pracowników możesz zorganizować im specjalną imprezę integracyjną. Do coraz popularniejszych form eventów pracowniczych zalicza się m.in. paintball, rajd off-road, windsurfing, spływy kajakowe, gry militarne, czy też surwiwal. Jeśli wiesz, że aktywne spędzanie czasu nie zadowoli Twojego zespołu możesz zdecydować się na (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, firma, imprezy, integracja, relacje

Imprezy integracyjne dla firm

Integracja pracowników na wigilii

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/11/04

(...) W miejscu pracy spędzamy większość czasu w tygodniu. Chodzimy tam, aby zarobić pieniądze, a nie dla rozrywki, jednak gdy robimy to co lubimy, nasza praca jest o wiele bardziej wydajna. Służy to także niewątpliwie naszemu zdrowiu psychicznemu. Wypalenie zawodowe czy przemęczenie, raczej nie spotka osoby, która z przyjemnością i z pasją wykonuje czynności, które związane są z jej pracą. Równie ważne, aby nam się dobrze pracowało, są kontakty z współpracownikami. Dyrektorzy i prezesi doskonale zdają sobie sprawę jak istotny jest to czynnik, dlatego właśnie w wielu korporacjach regularnie odbywają się imprezy integracyjne. W dzisiejszych czasach, pracownicy zwykle przez stosunkowo krótki czas pozostają w jednej firmie, dlatego załoga często się zmienia. Stąd też ważne, aby imprezy te odbywały się regularnie. Dobrym czasem na ich organizację jest okres świąteczny. Najczęściej mając przed sobą wizję dłuższego okresu przerwy od pracy, wśród załogi pracowniczej panuje rozluźnienie. Wigilia firmowa w Warszawie to świetna okazja, by zacieśnić nieco więzi pomiędzy pracownikami. Także szefostwo jest wtedy zwykle w lepszym nastroju, co umożliwia im nawiązanie lepszego kontaktu z pracownikami niższych szczebli. Organizacja imprez firmowych Warszawa to rzecz prosta. W stolicy znajduje się wiele średnich i dużych firm ,a także zagranicznych korporacji. Rynek dla organizatorów imprez firmowych jest duży, dlatego ich wybór także jest szeroki. Oczywiście możliwa jest organizacja imprez w różnych terminach. (...)

Powiązane słowa kluczowe: integracja

Integracja pracowników na wigilii