Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Szkolenia BHP on- line

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2018/05/30

(...) Szkolenia BHP On-line dają uczestnikom całkowitą swobodę – nie są oni zobowiązani konkretną godziną rozpoczęcia spotkania. Nie muszą również przeznaczać na taką edukację kilku godzin – dzięki przystępnej formie mogą we własnym zakresie zadecydować o przerwach w szkoleniu, rozłożeniu cyklu na kilka etapów etc. Szkolenie BHP on-line to całkowita swoboda – brak konieczności sprowadzania do siedziby firmy instruktora, jak również wynajmowania specjalnej sali audytoryjnej. Szkolenie BHP online jest na tykle elastycznym programem kształcenia, aby móc być dopasowanym sposobem edukacji niezależnie od grupy zawodowej. W pełni odpowiadają oczekiwaniom (...)

Powiązane słowa kluczowe: jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp, szkolenia bhp online

Szkolenia BHP on- line