Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


wyroby z kamienia naturalnego, parapety z granitu, oferta zakładu kamieniarskiego

Kamień jako idealna ozdoba domu.
Kamieniarstwo i sztuka wyrobów z kamienia niestety dla wielu osób kojarzy się jedynie z nagrobkami, albo czymś niebotycznie drogim. 
Nic dziwnego, w końcu właśnie na cmentarzu spotykamy się z kamieniem. Jednak ludzie tacy nie wiedzą w jakim błędzie są i jak wspaniałym budulcem jest kamień. 
Wyroby z kamienia naturalnego są bardzo trwałe i służą na lata wcale się nie uszkadzając. Nie dosyć, że cechuje je solidność to jeszcze są miłe dla oka. Parapety z granitu to idealna alternatywa dla tych betonowych, lub brzydkich, plastikowych. Podobnie posadzka przed domem, schody lub elementy łazienki bądź kuchni mogą zostać zrobione z kamienia naturalnego. 
Oferta zakładu kamieniarskiego nie zna ograniczeń, a prawdziwi mistrzowie kamieniarstwa mogą wykrzesać z kawałka skały niemal wszystko czego tylko dusza zapragnie. Owszem takie przyjemności mają swoją cenę, ale spoglądając na nią z perspektywy kilkunastu, bądź kilkudziesięciu lat okazuje się, że przez swoją trwałość i estetyczność parapet od kamieniarza (bądź inny wyrób z kamienia naturalnego) jest dużo tańszy niż te plastikowe czy betonowe, które wystarczy silniejsze uderzenie by się ukruszyły lub połamały, a zatem częściej występuje potrzeba ich wymiany. 
Produkty kamieniarskie mogą rzeczywiście ozdobić wnętrza naszego domu. Będą przyciągać wzrok swoją estetycznością wykonania i będą służyły przez bardzo długi okres gdyż są nie do zdarcia. Zdecydowanie warto zainwestować w nie raz z wiedzą, że jest to inwestycja na dziesiątki długich lat.
Produkty kamieniarskie z Warszawy znajdziesz na stronie:  https://zaklad-kamieniarski.com

Zobacz to na zdjęciach:


wyroby z kamienia naturalnego
parapety z granitu
oferta zakładu kamieniarskiego

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...