Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Wrocławska kancelaria oferująca obsługę firm

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2016/08/02

(...) się do kancelarii prawnej każdy może liczyć na profesjonalizm i zaangażowanie pracowników niezależnie od powierzonego zlecenia. Nie radzisz sobie w sprawach rachunkowych ? Szukasz kogoś kto pomoże Ci w tej dziedzinie ? Rozwiązaniem jest zatrudnienie przedstawiciela podatkowego. Zastanawiasz się kim jest przedstawiciel podatkowy i co wchodził w skład jego obowiązków? Otóż przedstawiciel podatkowy odpowiada (...)

Powiązane słowa kluczowe: ekonomia, finanse, kancelaria, pieniądz, prawo

Wrocławska kancelaria oferująca obsługę firm

Jest na sali dobry prawnik?

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2016/07/05

(...) być po prostu inteligentnym. Nie każda sprawa jest prosta i dlatego musi umieć poradzić sobie w różnych typach sytuacji. Powinien mieć bardzo dobrą pamięć, by spamiętać wszystkie kodeksy i przepisy, by potem swobodnie w nich (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, ekonomia, kancelaria, prawo, przedsiębiorstwa, usługi prawnicze

Jest na sali dobry prawnik?