Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Dobre rozwiązanie dla naszych pieniędzy.

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2015/02/27

(...) Waluty wymieniamy z różnych powodów. Wyjazdów zagranicznych, zakupów elektronicznych, kredytu czy dla jej zabezpieczenia. Można to zrobić na wiele sposobów. Wybrać kantor wymiany walut, bank lub specjalne serwisy internetowe. Wszystko zależy od wielu czynników. Między innymi tego, jak szybko chcemy wymienić pieniądze, czy może wybrać korzystniejsza ofertę? Wiele problemów, ale są także skutecznie rozwiązania, do których warto się zastosować. Przede wszystkim banki. W nich (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, kursy walut

Dobre rozwiązanie dla naszych pieniędzy.