Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Produkcja filmowa dla korporacji

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2016/11/09

(...) większą energią oraz większą dokładnością. W dużych firmach za takie spotkania odpowiada cały dział PR lub kilka odpowiedzialnych osób za relacje między współpracownikami. Jak wybrać dobrego producenta filmów korporacyjnychTakie osoby zadają sobie pytanie gdzie (...)

Powiązane słowa kluczowe: film, finanse, marketing, pieniądz, przedsiębiorstwa, video

Produkcja filmowa dla korporacji

Ankiety od podszewki

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/05/06

(...) Ankieterzy na ulicach nie biorą się znikąd. Pytania zadawane przez nich także opracowywane są dużo wcześniej na podstawie bardzo wielu różnorodnych czynników sprawiających to że brzmią one tak a nie inaczej. Badania te przeprowadzane są na zlecenie różnorodnych firm czy potężnych organizacji, które potrzebują ich wyników do opracowywania nowych produktów bądź ulepszania już istniejących. Wszystko jednak zaczyna się w placówce, która nosi (...)

Powiązane słowa kluczowe: marketing, public relations, reklama

Ankiety od podszewki