Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


finanse, ekonomia, przedsiębiorstwa

Mata podłogowa - wynająć czy kupić?
Nowoczesność posiada wiele pozytywnych aspektów, z którymi nie mieli szansy mieć do czynienia nasi przodkowie.
Z całą pewnością nie wyobrażali oni sobie nawet, jak wiele może zmienić dobra mata wejściowa. Rzecz jasna - jej podstawową funkcją jest umiejętność wyłapywania brudu. Na te słowa ucieszy się każda szanująca swój dom gospodyni. Czas, który spędza z odkurzaczem w dłoni w dużej mierze zostanie zaoszczędzony.
gdzie wynająć maty wejściowe w Poznaniu?
Odpowiedź, ta solidna i rzetelna, powinna rozwiać nasze wątpliwości co do tego rodzaju usługi. 

Niektórym zapewne w głowie się nie mieści, że w ogóle istnieje taka możliwość.

Firmy, które specjalizują się w tego rodzaju działalności posiadają zazwyczaj bogatą ofertę. Porządna mata wejściowa to taka, która potrafi pochłonąć dużą ilość wody oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Tego rodzaju maty znajdą szacowne miejsce we wszelkiego rodzaju instytucjach, które są niezwykle często uczęszczane.

Osoby z Poznania mogą wpisać słowa: - maty wejściowe poznań, jeśli są zainteresowane porządnym produktem niezależnie od tego, czy chcą go zakupić, czy też wynająć. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, aby mata sprawiała wrażenie solidnej oraz taka właśnie była. Jeśli postawimy na jakość, zaoszczędzimy nie tylko sobie sprzątania, lecz również sprawimy, że powierzchnia na której leży mata znacznie dłużej będzie wyglądała świeżo.Solidna mata wejściowa to z całą pewnością niezwykle trafiona inwestycja, która opłaci się naszemu wnętrzu.

Deszcz, śnieg, czy błoto. Z tym wszystkim poradzi sobie dobra mata z firmy BHP Bejma.

Zobacz to na zdjęciach:


finanse
ekonomia
przedsiębiorstwa

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...