Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Zastosowania Zawiasów

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/03/29

(...) takie, które w tym samym stopniu się otwierają, jak i zamykają w identyczny sposób... Jednak spotkałem się z innym rodzajem zawiasów, takim bardziej zaawansowanym. Owe zawiasy otwierają się jak zwykle... Bez większego trudu, jednak zapobiegają temu, że jak zamykamy drzwi, to nie da się nimi trzasnąć... Takie trzaśnięcie wywołuje niemały hałas, a co gorsza może uszkodzić same drzwi. Takie zawiasy można nabyć w większości sklepów budowlanych... Ich cena jest nieduża, ale się różnią pod względem jakości danego produktu. Trwałość (...)

Powiązane słowa kluczowe: drzwi, mieszkanie, wnętrze, zawiasy

Zastosowania Zawiasów