Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Szkolenia BHP on- line

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2018/05/30

(...) zespołów kierowniczych, menedżerskich, jak również potrzebom pracowników administracyjno-biurowych.  Ponadto – szkolenia BHP online zawsze dostosowywane są przez naszych instruktorów do potrzeb konkretnej grupy zawodowej – odpowiadają m.in. na zespół czynników ryzyka, z którymi pracownicy stykają się na co dzień. Jak wygląda szkolenie BHP on-line na kursie sa wykorzystywane zróżnicowane narzędzia, dzięki którym tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy okażą się dla pracowników źródłem przydatnej wiedzy. Dba sie o atrakcyjna formę przekazywania wiedzy, wykorzystuje się podczas szkolenia multimedia, dzięki którym w naszych szkoleniach BHP (...)

Powiązane słowa kluczowe: jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp, szkolenia bhp online

Szkolenia BHP on- line