Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


materiały eksploatacyjne, plotery, serwis

Nowoczesne i sprawne plotery
Interesuje Cię nowoczesna oferta ploterów? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale wiemy czego potrzeba do profesjonalnego grawerowania i jak zadbać o ekonomiczność tego procesu.

Posiadamy między innymi niedrogie, a dobre akcesoria i materiały eksploatacyjne do ploterów dostępne na stronie: http://www.grawcom.com/materialy/ 
Jak wiadomo, akcesoria, jakich się używa w znaczny sposób wiążą się z wydajnością i późniejszą wytrzymałością sprzętów. Absolutnie nie można używać żadnych podróbek i dodatków wykonanych ze słabych surowców. Poza niszczeniem plotera, zepsuje to także efekt grawera. Od lat zajmuje nas sprzedaż i serwisowanie ploterów - mieliśmy okazje przyjrzeć się różnym modelom i rozmawiać z różnymi klientami. 
Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić w wyborze, który jak wiadomo nie jest łatwy... Tym bardziej, że wielu klientów waha się między zakupem nowego, a używanego plotera. Dla każdego znajdziemy dobrą opcję, która spełni jego potrzeby. Serwis, jaki oferujemy, jest niezawodny i w szybki sposób usunie ewentualne usterki. Bardziej jednak zależy nam na dobieraniu takiego sprzętu i nauce takiej obsługi, by żadne serwisy absolutnie nie były potrzebne. Każdy marzy przecież o ploterze radzącym sobie przez długie lata bez żadnych awarii!

Zobacz to na zdjęciach:


materiały eksploatacyjne
plotery
serwis

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...