Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


materiały eksploatacyjne, plotery, serwis

Nowoczesne i sprawne plotery
Interesuje Cię nowoczesna oferta ploterów? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale wiemy czego potrzeba do profesjonalnego grawerowania i jak zadbać o ekonomiczność tego procesu.

Posiadamy między innymi niedrogie, a dobre akcesoria i materiały eksploatacyjne do ploterów dostępne na stronie: http://www.grawcom.com/materialy/ 
Jak wiadomo, akcesoria, jakich się używa w znaczny sposób wiążą się z wydajnością i późniejszą wytrzymałością sprzętów. Absolutnie nie można używać żadnych podróbek i dodatków wykonanych ze słabych surowców. Poza niszczeniem plotera, zepsuje to także efekt grawera. Od lat zajmuje nas sprzedaż i serwisowanie ploterów - mieliśmy okazje przyjrzeć się różnym modelom i rozmawiać z różnymi klientami. 
Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić w wyborze, który jak wiadomo nie jest łatwy... Tym bardziej, że wielu klientów waha się między zakupem nowego, a używanego plotera. Dla każdego znajdziemy dobrą opcję, która spełni jego potrzeby. Serwis, jaki oferujemy, jest niezawodny i w szybki sposób usunie ewentualne usterki. Bardziej jednak zależy nam na dobieraniu takiego sprzętu i nauce takiej obsługi, by żadne serwisy absolutnie nie były potrzebne. Każdy marzy przecież o ploterze radzącym sobie przez długie lata bez żadnych awarii!

Zobacz to na zdjęciach:


materiały eksploatacyjne
plotery
serwis

CBA: Kilkadziesiąt osób zatrzymanych na jednym z wątków sprawy SK Banku z Wołomina

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało kilkadziesiąt osób na Warszawie okolicach na śledztwie związanym z jednym z wątków sprawy wyłudzeń kredytów z SK Banku na Wołominie - potwierdził Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji...