Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


leczenie raka prostaty, problemy z nietrzymaniem moczu

Nowotwory prostaty u mężczyzn
Na pewno każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby zmagające się z nowotworem.

Niestety rak atakuje ludzi w różnym wieku nieważne, czy dbają o siebie czy zupełnie nie przywiązują uwagi ani do spożywanych pokarmów, ani do używek. 
Mężczyźni najczęściej doświadczają raka prostaty. Leczenie raka prostaty jest na szczęście dość powszechne i ogromnej liczbie przypadków rak ten jest wyleczalny. Jeśli więc mężczyźni z naszego otoczenia: tata, dziadek, mąż lub brat mają problemy z nietrzymaniem moczu, które nasilają się i są coraz bardziej uporczywe, musimy koniecznie zmobilizować ich do wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. 
Lekarz ten po zbadaniu wyda na pewno skierowanie do urologa, który dopiero po wykonaniu jeszcze bardziej dogłębnych badań postawi właściwą diagnozę i podejmie się leczenia. Leczenie raka prostaty może polegać na przyjmowaniu chemii doustnie lub na naświetlaniu, są też różnego typu nowatorskie metody leczenia, coraz bardziej popularyzowane. 
Problemy z nietrzymaniem moczu mogą pojawić się nie tylko w podeszłym wieku. Wielu mężczyzn po trzydziestce i czterdziestce doświadcza tego problemu, który jest nie lada trudny zwłaszcza w sytuacjach publicznych. 
Po stronie każdej mądrej kobiety jest natomiast ogromna ilość wsparcia i empatii, jakie należy okazać choremu mężczyźnie. Rozmowy o chorobach układu moczowego i płciowego są trudne dla każdego. Jednak tylko w ten sposób można wytłumaczyć sobie wiele rzeczy, z którymi się zmagamy, poradzić się, wspólnie rozważy dostępne możliwości leczenia.

Zobacz to na zdjęciach:


leczenie raka prostaty
problemy z nietrzymaniem moczu

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...