Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Okiennice zmieniają wygląd budynku

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/03/14

(...) stronach internetowych lub katalogach, jakie pasują do naszego koloru budynku i dachu. W ten sposób wybierzemy najlepiej dopasowane okna oraz okiennice drewniane do okien. Pewnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dobrze dopasowane okiennice dodadzą naszemu domowi życia i blasku. Dobrym sposobem są również shuttersy, które (...)

Powiązane słowa kluczowe: drewniane, okiennice, okna, shuttersy, wewnętrzne

Okiennice zmieniają wygląd budynku