Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Okiennice zmieniają wygląd budynku

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/03/14

(...) przyczynią się do tego, że nasz dom będzie bardziej klasyczny. Shuttersy mają wiele kolorów, dopasujemy je do każdego rodzaju tynku. Nie jest więc problemem to, żeby wybrać najbardziej odpowiedni. Jeśli jednak chodzi o wnętrze naszego domu, tutaj sprawa wygląda troszkę inaczej. Pewnie nie każdy wie, że można zakupić (...)

Powiązane słowa kluczowe: drewniane, okiennice, okna, shuttersy, wewnętrzne

Okiennice zmieniają wygląd budynku