Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Wypoczęty pracownik, to wydajny pracownik

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2020/02/06

(...) zacieśnienia wzów między zatrudnionymi osobami. O ile w zimie wchodzi w grę tylko ng>imprezng>a pod dachem (co wiąże się z wyższymi kosztami), to w lecie możliwa jest ng>organizacjang> pikników ng>firmowychng>. To świetny pomysł, ponieważ bliskość przyrody wpływa na dobre relacje. Atmosfera staje się mniej sztywna i wszyscy mogą miło spędzić czas. Taki relaks na łonie natury, w otoczeniu przyjaznych ludzi na pewno zwiększy wydajność pracy w późniejszych dniach. Oczywiście przygotowanie takiego przyjęcia (...)

Powiązane słowa kluczowe: imprezy firmowe w Warszawie, organizacja imprez firmowych przez firmę [nazwa] z Warszawy, w lecie możliwa jest organizacja pikników firmowych

Wypoczęty pracownik, to wydajny pracownik