Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Kamień jako idealna ozdoba domu.

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/02/19

(...) Podobnie posadzka przed domem, schody lub elementy łazienki bądź kuchni mogą zostać zrobione z kamienia naturalnego. Oferta zakładu kamieniarskiego nie zna ograniczeń, a prawdziwi mistrzowie kamieniarstwa mogą wykrzesać z kawałka skały niemal wszystko czego tylko dusza zapragnie. Owszem takie przyjemności mają swoją cenę, ale spoglądając na nią z perspektywy kilkunastu, bądź kilkudziesięciu lat okazuje się, że przez swoją trwałość i estetyczność parapet od kamieniarza (bądź inny wyrób z kamienia naturalnego) jest dużo (...)

Powiązane słowa kluczowe: oferta zakładu kamieniarskiego, parapety z granitu, wyroby z kamienia naturalnego

Kamień jako idealna ozdoba domu.