Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Nowoczesne i sprawne plotery

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/09/01

(...) się z wydajnością i późniejszą wytrzymałością sprzętów. Absolutnie nie można używać żadnych podróbek i dodatków wykonanych ze słabych surowców. Poza niszczeniem plotera, zepsuje to także efekt grawera. Od lat zajmuje nas sprzedaż i serwisowanie ploterów - mieliśmy okazje przyjrzeć się różnym modelom i rozmawiać z różnymi klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić w wyborze, który jak wiadomo nie jest łatwy... Tym (...)

Powiązane słowa kluczowe: materiały eksploatacyjne, plotery, serwis

Nowoczesne i sprawne plotery