Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


usługi, biznes

Powlekanie technologiczne
Nelvi jest przedsiębiorstwem, specjalizującą się w wykonywaniu usług w zakresie powłoki techniczne,powłoki teflonowe,powłoki nieprzywieralne czy nakładania antyadhezyjnych powłok fluoropolimerowych.

Wykorzystując wyjątkowe cechy polimerów fluorowych (np. PTFE, FEP, PFA), przedsiębiorstwo zmierza ku podwyższaniu własności użytkowych i funkcjonalności powlekanych części urządzeń oraz wyrobów końcowych.

Aplikowane przez NELVI powłoki, wytwarzane są przez światowych liderów w dziedzinie manufakturze powłoki teflonowej nieprzywieralnej.

Nakładanie powłok jest procedurą złożonym, wymaga zachowania bardzo ostrego reżimu technologicznego oraz dużej czystości na poszczególnych etapach wykonania, dzięki czemu uzyskane wyniki jakościowe powłoki są bardzo dobre. Charakteryzują się szczelnością, odpowiednia twardością i dobrym wiązaniem z podłożem. W zależności od przeznaczenia, w procesie technologia powlekania mogą być stosowane powłoki jednowarstwowych, dwuwarstwowych i trójwarstwowych a uzyskiwane grubości mieszczą się w zakresie od 10um do 70 um. O wyborze tworzywa decydują wymagania techniczne stawiane przedmiotom powlekanym.

Tak więc powłoki nieprzywieralne, powłoki techniczne czy powłoki teflonowe wykorzystywane są obecnie w różnych dziedzinach przemysłu, ukazując szeroki wachlarz zastosowań począwszy od materiałów powszechnego użytku jak np. naczynia gospodarstwa domowego, części i elementy w skomplikowanej aparaturze technicznej i chemicznej.

firma proponuje teflonowanie o zastosowaniu przemysłowym oraz powłoki standardowe powszechnie stosowane w artykułach gospodarstwa domowego. Spełniają one europejskie wymagania w zakresie dopuszczania do kontaktu z żywnością takie jak: .

firma Nelvi proponuje Wam:

wsparcie techniczną i kompleksowe analiza w zakresie doboru nakładanych powłok i możliwości ich stosowania,
technologia powlekania,
teflonowanie,
serwis gwarancyjnych w zakresie indywidualnych zawartych ustawień,
regenerację zużytych powłok,
terminowość wykonywanych usług,
nakładanie powłok antyadhezyjnych jedno i multiwarstwowych,
nakładanie powłok.

Zobacz to na zdjęciach:


usługi
biznes

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...