Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Prace na wysokości

Opublikowany przez Janina Guzik | 2017/11/28

(...) oświetlenia. wymiana, malowanie i czyszczenia masztów. Coraz więcej firm oferuje swoje usługi w ramach tego typu prac. W tej dziedzinie najważniejsze są doświadczenie oraz umiejętności pracy na wysokościach. Warto zaufać profesjonalistom, którzy oferują kompleksowe prace wysokościowe, w szybki i bezpieczny sposób wykonując niezbędne naprawy, remonty bądź montaż bez użycia kosztownych oraz kłopotliwych rusztowań. Coraz więcej zarówno firm, jak i osób fizycznych zleca mycie powierzchni wszelkiego typu - szklanych, aluminiowych, (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, prace wysokościowe, usługi

Prace na wysokości