Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/08/08

(...) finansowych.  W tym przypadku warto jest zainwestować w stacjonarne agregaty prądotwórcze. Nie jest to co prawda rozwiązanie tanie, jednak, jeśli z powodu braku prądu moglibyśmy być narażeni na ogromne straty, jego cena szybko nam się zwróci. Obecnie raczej rzadko zdarzają się tego typu awarię, jednak nie oznacza to, że nie musimy być czujni. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, dlatego błąd pracownika w elektrowni (...)

Powiązane słowa kluczowe: agregaty, prąd, stacjonarne, zasilanie

Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa