Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Windykacja sądowa w Austrii

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/07/02

(...) kwestii bardzo rygorystyczne. Możemy więc zgodnie z regułami skorzystać z postępowania upominawczego.Dowiedz się więcej na temat windykacji na terenie Austrii http://www.tenetservice.pl/windykacja-w-austrii.html  Jednak tylko i wyłącznie, jeśli płatności nie przekraczają 30 tysięcy euro. (...)

Powiązane słowa kluczowe: austria, biznes, finanse, pieniądz, prawnik, windykacja

Windykacja sądowa w Austrii

Adwokat do spraw rodzinnych we Wrocławiu

Opublikowany przez Janina Guzik | 2016/12/11

(...) reprezentant naszej sprawy sądowej powinien godnie reprezentować naszą osobę w sądzie oraz starać się o jak najbardziej korzystny wynik rozprawy. Odpowiednie przygotowanie oraz wysoki poziom wiedzy z zakresu (...)

Powiązane słowa kluczowe: adwokat, ekonomia, finanse, odszkodowania, prawnik, prawo, przedsiębiorstwa, wypadek

Adwokat do spraw rodzinnych we Wrocławiu