Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Adwokat do spraw rodzinnych we Wrocławiu

Opublikowany przez Janina Guzik | 2016/12/11

(...) zagadnień prawnych powinny być kluczowymi cechami charakteryzującymi profesjonalnego prawnika. Cechy te są kluczowymi czynnikami decydującymi o pomyślnym przebiegu i wyniku rozprawy sądowej. Wybranie dobrego (...)

Powiązane słowa kluczowe: adwokat, ekonomia, finanse, odszkodowania, prawnik, prawo, przedsiębiorstwa, wypadek

Adwokat do spraw rodzinnych we Wrocławiu

Wrocławska kancelaria oferująca obsługę firm

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2016/08/02

(...) Potrzebujesz porady prawnej? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie wystarczy że, zgłosisz się do jednej z kancelarii prawnych. Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia swoją pomocą służy Ci wrocławska kancelaria BSO oferująca obsługę prawną. Otrzymasz tam pomoc prawną z zakresu takich dziedzin prawa jak : *prawo cywilne - stwierdzenie nabycia oraz dział spadku, sprawy o zachowek, kary umowne, odszkodowania za (...)

Powiązane słowa kluczowe: ekonomia, finanse, kancelaria, pieniądz, prawo

Wrocławska kancelaria oferująca obsługę firm

Jest na sali dobry prawnik?

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2016/07/05

(...) Jednocześnie powinien być miły, uprzejmy oraz konkretny i dlatego polecam Piotra Waśko Nie można też zapominać o umiejętnościach dyskutowania oraz wyciągania wniosków z poszlak. Bez wątpienia nie każdy student na studiach prawniczych (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, ekonomia, kancelaria, prawo, przedsiębiorstwa, usługi prawnicze

Jest na sali dobry prawnik?

Wady i zalety zawodu notariusza

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/04/28

(...) tożsamości obecnych stron, kolejność składania podpisów itp.Zaletą pracy notariusza są również wysokie dochody i prestiż społeczny. Trzeba jednak wziąć pod uwagę ilość pracy, jaką musi wykonać. Co więcej notariuszami mogą zostać jedynie osoby, które ukończyły studia prawnicze i zdały egzamin aplikacyjny, odbyły asesurę oraz zostały wpisane na listę notariuszy.Notariusz Zuzanna Niedźwiedź z Wrocławia ma stały kontakt (...)

Powiązane słowa kluczowe: ekonomia, finanse, prawo, przedsiębiorstwa

Wady i zalety zawodu notariusza