Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Kilka słów o zaworach

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/11/02

(...) jeżeli chodzi o zawory pływakowe. Warto? Nie warto? Bez względu na (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, częsci, naprawa, przemysł, zawory

Kilka słów o zaworach

Środki zmiękczające pcw w przemyśle.

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2016/02/22

(...) powietrzem mocno zanieczyszczonym ftalanami, praktycznie zawsze mają iloraz inteligencji niższy o około siedem punktów od tych rówieśników, których matki oddychały powietrzem czystszym. Bardzo prawdopodobne jest to, że ftalany mają negatywny wpływ na jakość nasienia u mężczyzny. Dlatego też produkuje się (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, finanse, pieniądz, przemysł, tworzywa

Środki zmiękczające pcw w przemyśle.