Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Ankiety od podszewki

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/05/06

(...) dumną nazwę pracownia badań społecznych. To właśnie tam opracowywane są pytania, które później zadane zostaną bardziej lub mniej przypadkowym osobom. Nad stworzeniem idealnej ankiety czuwa sztab ludzi będących ekspertami w tym czym się zajmują. Badania społeczne przeprowadzane są praktycznie cały czas w różnych miejscach na świecie. Pytania zadawane przez ankieterów są bardzo różnorodne, a czasem odpowiedź na nie może być bardzo (...)

Powiązane słowa kluczowe: marketing, public relations, reklama

Ankiety od podszewki