Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Ankiety od podszewki

Opublikowany przez Janina Guzik | 2015/05/06

(...) Ankieterzy na ulicach nie biorą się znikąd. Pytania zadawane przez nich także opracowywane są dużo wcześniej na podstawie bardzo wielu różnorodnych czynników sprawiających to że brzmią one tak a nie inaczej. Badania te przeprowadzane są na zlecenie różnorodnych firm czy potężnych organizacji, które potrzebują ich wyników do opracowywania nowych produktów bądź ulepszania już istniejących. Wszystko jednak zaczyna się w placówce, która nosi (...)

Powiązane słowa kluczowe: marketing, public relations, reklama

Ankiety od podszewki