Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


budownictwo, usługi budowlane, budowlanka

Roboty hydrotechniczne i drogowe
Przedsiębiorstwem, które realizuje prace z obszaru usług hydrotechnicznych i wodnych w centralnej jak również północnej Polsce jest firma Robert Śliwiński Usługi Hydrotechniczne.

Przedsiębiorstwo to trudni się wykonawstwem jak również projektowaniem w obszarze budownictwa wodnego, w tym w szczególności interesują nas prace a także remonty następujących elementów:

- przystanie dla łodzi wraz z wyposażeniem,
- ubezpieczenia skarpowe jak również nabrzeża pionowe - kosze gabionowe, narzuty kamienne, materace gabionowe, materace hydrotechniczne, materace faszynowe,
- kosze gabionowe,
- budowle regulacyjne,
- zabezpieczenia przyczółków mostowych i filarów,
- kanały żeglugowe oraz porty,
- obwałowania przeciwpowodziowe,
- pomosty stałe oraz pływające,
- inne elementy z zakresu budownictwa wodnego.

Firma Usługi Hydrotechniczne Robert Śliwiński - trudni się pracami w liniowym budownictwie drogowym, specjalizując się w ubezpieczeniach nasypów i wykopów, robotach ziemnych oraz w układaniu gabionów.

Budownictwo hydrotechniczne to bardzo płytka specjalizacja w branży inżynieryjnej. Prawdziwymi fachowcami w naszym kraju jest niewiele firm w tej branży. Branża ta wymaga dużego doświadczenia a ponadto umiejętności w koordynowaniu złożonych projektów inżynieryjnych.

Zobacz to na zdjęciach:


budownictwo
usługi budowlane
budowlanka

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...