Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


producent identyfikatorów, identyfikatory metalowe

Rola identyfikatorów
Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że identyfikatory metalowe spełniają istotną funkcję w każdej placówce, gdzie zatrudniane są osoby.

Przede wszystkim informują o tym, z kim klient, albo pracownik dużej firmy ma do czynienia. Jeżeli widzimy, ze na plakietce napisane jest prezes, to z pewnością będziemy do niego zwracać się z ogromnym szacunkiem. 
Również niektóre sprawy wymagają tego, aby udać się do kierownika, albo prezesa firmy. Identyfikatory takie pozwolą nam zlokalizować bez problemu taką osobę. Często również w firmach można zauważyć identyfikator, na którym napisane jest coś w stylu "uczę się". To również odgrywa bardzo ważną funkcję. Jeżeli podchodzi klient do kasy, albo do biura i widzi, że ktoś dopiero co zaczął pracę, to jest mu w stanie wybaczyć wiele błędów. Zwyczajnie klienci wtedy podchodzą z większą cierpliwością do takiej osoby. 
W dzisiejszych czasach tak naprawdę identyfikatory można spotkać wszędzie. Z pewnością więc każdy producent identyfikatorów jest w stanie na nich bardzo wiele zarobić. Jest to bardzo ważne, aby wiedzieć kto nas obsługiwał, aby potem móc pochwalić taką osobę, albo w drugą stronę raczej złożyć skargę. Podsumowując więc można powiedzieć, że rola identyfikatorów w każdej firmie jest tak naprawdę istotna. 
Nie tylko są one w stanie pokazać klientom i pracownikom, z kim mają w danej chwili do czynienia, ale oprócz tego są one w stanie również pomóc osobom, które dopiero co zaczynają pracę. Jeżeli klient widzi, że dana osoba się dopiero co uczy, to jest w stanie potraktować ją łagodniej, niż normalnego pracownika, od którego wymaga się więcej.

Zobacz to na zdjęciach:


producent identyfikatorów
identyfikatory metalowe

Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....