Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Nowoczesne i sprawne plotery

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/09/01

(...) Interesuje Cię nowoczesna oferta ploterów? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale wiemy czego potrzeba do profesjonalnego grawerowania i jak zadbać o ekonomiczność tego procesu. Posiadamy między innymi niedrogie, a dobre akcesoria i materiały eksploatacyjne do ploterów dostępne na stronie: http://www.grawcom.com/materialy/ Jak wiadomo, akcesoria, jakich się używa w znaczny sposób wiążą (...)

Powiązane słowa kluczowe: materiały eksploatacyjne, plotery, serwis

Nowoczesne i sprawne plotery